Zhotovení plochých střech

Naše firma se zaměřuje na zhotovení plochých střech, které jsou spolehlivé a vyráběny z kvalitních materiálů. Máme dlouholeté zkušenosti a při zhotovení plochých střech postupujeme podle nejnovějších poznatků. Známe veškeré vlastnosti a použití plochých střech, a proto můžeme  našim zákazníkům nabídnout  optimální řešení. Pokud máte o zhotovení plochých střech zájem kontaktujte nás.

 

Ploché střechy musí být provedeny vodotěsně, musí vydržet sání větru o síle vichřice, musí odolávat UV záření, v případě zelených střech musí odolávat prorůstání kořínků, ve většině případů musí být chráněny hromosvodnou soustavou, a měly by býti bezúdržbové.

 

Faktorem, který zásadním způsobem ovlivňuje životnost hydroizolací, jsou účinky slunečního záření. Dnes vyráběné hydroizolační materiály jsou schopné odolávat UV záření a ostatním povětrnostním vlivům běžně 30, při použití nadstandardních materiálů i cca 60 let.

Zvláštní kapitolou je dosažení spádu na ploché střeše. Je-li nosná vrstva plochá, je nutné provedení spádu pro dosažení odtoku srážkové vody - spádová vrstva je z cementové mazaniny, nebo ze škváry kryté cementovou mazaninou popř. je provedení spádové vrstvy z polystyrenu, vyrobeného v potřebném spádu na zakázku.

Střechu lze k podkladu fixovat kotvením, lepením, nebo zatížením. Kotevní systém - pokud je zapotřebí hydroizolace kotvit, dodáváme speciální střešní kotvy s odpovídající antikorozní úpravou. Pokud možno používáme šrouby do betonu. V některých případech je vhodnější použít talířové hmoždinky.

Rychlé kontakty

Pobočka Brno - prodejní sklad

Kaštanová 495/64, 620 00  Brno-Brněnské Ivanovice
(areál LTC)

 

Provádění staveb

Mobil: +420 774 595 941

          +420 774 595 942

E-mail: realizace@bpizol.cz