Prodáváme značky

KNAUF

Výroba a prodej sádrokartonů a příslušenství, suchých maltových směsí, omítek, lepidel a prodej stavební chemie.

SIKA 

tmely, lepidla, malty, nátěry na ocel, přísady, těsnění spár, materiály pro sanace a ochranu betonu. Dále prodáváme izolace teras a balkonů, podlahové nátěry a stěrky, zálivkové a kotevní malty, chemické kotvy.

 

ROKOSPOL  

Výroba a vývoj nátěrových hmot a stavební chemie. Vyrábíme DETOXY Color, chemické kotvy, vodou ředitelné nátěrové systémy pro transportní techniku, nátěry s extrémní teplotní odolností, nátěrový systém pro zateplení fasád. Dále nabízíme sádrokartonářské a malířské tmely, sanační systémy pro opravu betonových konstrukcí, hydroizolační tmely a nátěry, epoxidové podlahové systémy, strukturální omítky.

 URSA 

Dodavatel vysoce účinných minerálních izolací na bázi skleněné vlny URSA GLASSWOOL, moderní minerální izolace PUREONE a extrudovaného polystyrénu URSA XPS.

 FATRA,a.s. 

pro stavebnictví - hydroizolační folie, solární fólie, podlahové krytiny z PVC, plastové profily,

 VIPLANYL-lišty

Jednou z nejdůležitějších částí budov je střecha s účinnou hydroizolací. To vyžaduje nejen kvalitní hydroizolační materiál, ale také potřebné doplňkové prvky. Jedním z nich je i poplastovaný plech Viplanyl, jehož hlavní oblastí využití jsou ukončovací a kotvící plechové prvky při aplikacích PVC hydroizolačních fólií.

ECLISSE-pouzdra 

Stavební pouzdra pro posuvné dveře zasouvací do zděných nebo sádrokartonových příček

MAMUT-THERM s.r.o.

Dodavatel pastovitých (silikonových, silikátových, umělopryskyřičných, mozaikových) i minerálních vrchních omítek a barev pro vnitřní i venkovní použití, ve velmi bohaté nabídce zrnitostí i barev

Rychlé kontakty

Pobočka Brno - prodejní sklad

Kaštanová 495/64, 620 00  Brno-Brněnské Ivanovice
(areál LTC)

 

Provádění staveb

Mobil: +420 774 595 941

          +420 774 595 942

E-mail: realizace@bpizol.cz